Відгуки про Chernobyl-TOUR
English version of the Chernobyl-TOUR site

Про ЧОРНОБИЛЬ ТУР®

 

Національний оператор ЧОРНОБИЛЬ ТУР - ліцензіяНаціональний оператор ЧОРНОБИЛЬ ТУР - ліцензія

  ЧОРНОБИЛЬ ТУР® - об'єднання організацій та окремих професіоналів в області Чорнобильської аварії, екології та туризму. Мета проекту - ліквідація «інформаційного забруднення» в суспільстві внаслідок аварії на ЧАЕС, проведення лекцій та тренінгів для новачків і професіоналів безпосередньо на місці аварії, навчання поводженню з радіацією і основам виживання в умовах техногенних катастроф.

  З моменту заснування в 2008 році ЧОРНОБИЛЬ ТУР® (ліцензований туроператор, наказ Мінекономрозвитку №532, свідоцтва ДП "УІПВ" №143234, №193542) - бренд, що втілює якість і професіоналізм, уважний підхід до клієнта, легке та доступне донесення інформації.
 

Департамент роботи з клієнтами ЧОРНОБИЛЬ ТУР®


Директор з науки Головний менеджер Директор Гид-координатор
Сергей Мирный Оксана Оноприйчук гид Чернобыльской зоны
Сергій Мирний Валентина Савченко Ярослав Ємельяненко Оксана Науменко
   
 
Менеджер забезпечення Гід-координатор Клієнт-менеджер Менеджер
Дмитрий Науменко - гид Чернобыльской зоны, проводник   Екатерина Асламова  Татьяна Бакбардина  
Дмитро Науменко Катерина Асламова Тетяна Бакбардіна Анастасія Ієвлева
       
Гід Гід Гід Гід
Тимур Садыков
Тімур Садиков Денис Хоусон Маріанна Черних Наталя Півторак
       
Гід Гід Менеджер PR-директор
     
Олена Олексієнко Олена Лупеха Анна Нішніанідзе Світлана Прядко
   
 
Менеджер забезпечення Менеджер забезпечення Бухгалтер Ваша посада?
    открытые вакансии 
Ірина Шахман Антон Литвин Анна Гамзин Ваше им'я?


  Грамотна, точна, цікава і безпечна розповідь і показ Чорнобиля - явища та Зони - завдання дуже непросте. Воно вимагає не тільки хорошої орієнтації на цій дикiй радіаційно-неодноріднiй місцевості, наявності спеціального обладнання, але ще і великих знань по радіації, атомної енергії, медицині, історії та багато чого ще, а також уміння і великого досвіду розповідати про це цікаво і зрозуміло.

  У нас все це є.

Група біля Саркофагу

 У наших поїздках ви дізнаєтеся тільки точні факти, причому не тільки про Чорнобильську, а й багатьох інших радіаційних катастрофах і аваріях та їх наслідки. Більш того, ці факти будуть грамотно тлумачитися: ви дізнаєтеся найсвіжіші сучасні погляди на різноманітні дії радіації.

  У поїздку ви можете замовити особистий індивідуальний дозиметр – точний, надійний і зручний прилад. Цей прилад не тільки забезпечить вашу радіаційну безпеку, але і дасть вам безпосереднє відчуття невидимого радіаційного ландшафту, по якому ви пересуваєтеся. На ньому ви завжди зможете побачити вже набрану вами дозу і потужність радіації в кожен момент часу, в кожному місці. Своїми звуковими сигналами він попередить вас про збільшення радіації. До кінця дня він стане ще одним органом вашого сприйняття, і у вас з'явиться специфічне «почуття радіаційної обстановки», яке можна отримати тільки в наших поїздках по Чорнобильській зоні.

Ми забезпечимо вас картою місцевості і схемою поїздки. Завдяки їм ваші враження краще запам'ятаються і складуться в цілісну картину сучасної Зони і походила тут катастрофи. Ці сувеніри ще довго нагадуватимуть вам і вашим друзям про вашому подорожі по Чорнобильській Зоні.

Група Чорнобиль-ТУР у колеса огляду в центрі міста Прип'ять

  Маршрути наших поїздок, їх зміст розробляє Сергій Мирний – офіцер чорнобильської радіаційної розвідки, безпосередній учасник відбувалися в Зоні подій, відомий фахівець по Чорнобилю та радіаційно-екологічних катастроф. Він - ще й професійний оповідач про Чорнобиль: його повість, документальний та художні романи та кіносценарії на цю тему отримали престижні премії у різних країнах світу.

  Завдяки цікавому маршруту, дохідливо, яскравому і живому розповіді, доступним поясненням - багато «складне» про Чорнобиль і радіації стане для вас ясним, зрозумілим, простим. Частиною вашого особистого життєвого досвіду.

  Причому частиною дуже пам'ятною і корисною, здатною допомогти вам краще зрозуміти власне життя.

  І змінити її на краще.